Jak Skutecznie Depilacja Woskiem W Domu?

No Comments

Z powodzeniem depilacji нательного bielizny, pach czy nóg to nie zawsze jest łatwe. Postanowił przejść do następnego poziomu, tworząc swój własny dom woskowych ciał? Masz rację. Ta metoda usuwania włosów, oprócz ochrony środowiska, to w zasadzie jest naprawdę ekonomiczna. Jakie są zalety i wady wschodnich woskiem (inna nazwa domowa depilacja)? Jaki jest przepis na domowego wosku? Cosmopolitan daje klucze do sukcesu w domu woskiem.

Cukier figur woskowych, dom woskowych ciał, Orientalny wosk … jesteśmy prawie tracimy się z tymi wszystkimi wybór! Nadszedł czas, aby spojrzeć na wszystkie pytania, które pojawiają się o ten naturalny sposób usuwania włosów .

Przepis w domu woskiemPrzepis w domu woskiem

Potrzebne są: cukier puder (około 500 g), pół szklanki wody (około 15cl) , sok z połowy cytryny i dwie łyżki miodu.

Do przygotowania: wymieszać wodę i cukier w garnku na małym ogniu. Помешивайте nie zatrzymując się, aż do uzyskania płynnej karmel. Gdy mieszanina zaczęła się rozrzedzać, to znaczy, że wosk jest gotowy. W wątpliwościach? Umieść kroplę wosku na płaskiej powierzchni.

Jeśli kropla jest wypukła: twój wosk ma idealną konsystencję. Ona musi być томительно między palcami. Jeśli to dotyczy, bo to trochę za chudy. W tym przypadku, nadal gotować wosk lub dodać trochę cukru, aby mieć więcej smarowania konsystencji.

Następnie dodać cytryny (dezynfekcji) i miód (zmiękczacz)!

Twój wosk jest gotowy, teraz można rozłożyć go na płaskiej i czystej powierzchni, aby dać mu ochłonąć. Może służyć jako ciepłe.

Jak długo może wosk być?

Jeśli przechowywać w szczelnie zamkniętym pudełku, twój wosk można przechowywać w ciągu trzech-czterech miesięcy. Długi okres przechowywania domowego produktu!

Jak skutecznie depilacji siebie?Jak skutecznie depilacji siebie?

Wymieszać kulki z wosku (o wielkości KIWI) w dłoni. To wystarczy, aby w pełni depilacji koszule lub nogi.

Wrzucam swój balon na powierzchni od 5 do 10 centymetrów, upewnij się, że dobrze przylega do skóry i wyciągnij pola karnego. Następnie zrobić domowy wosk z domowego wosku wyrabiać go w ciągu kilku minut. Uwaga, zawsze ciągnąć w przeciwnym kierunku od włosów.

Dlaczego ? Po prostu dlatego, że jest to konieczne, aby nie złamać go, i w ten sposób pamiętaj, aby usunąć jak najwięcej.

Aby być pewnym w kolejnych domowej depilacji, można posypać dzielnicy dziecięcego talku. Pozwala to na skórze, jeśli go trochę wilgotne lub nasączone kremem nawilżającym, aby być na tyle zwolennik do depilacji, aby działać poprawnie.

Aby uniknąć pojawienia się wrastanie włosków, zrób peeling 48 godzin do depilacji, a następnie regularnie, pod prysznicem, na przykład.

Jakie są zalety i wady wschodnich wosku?Jakie są zalety i wady wschodnich wosku?

Zalety domowego wosku?

Po pierwsze, dom wosku z cukrem usuwa nawet bardzo krótkie włoski. Należy również pamiętać, że to właśnie depilacji woskiem, który usuwa najłatwiej ze wszystkich. Mały prysznic i hop, wszyscy inni znikają, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

Podczas korzystania z ciepłej, jest idealny dla tych, którzy słabe krążenie krwi. On tak samo skuteczny, jak gorący wosk … bez jego wad!

Ponadto, cytryna jest teraźniejszy w ten wosk spala cebulki włosów. Więc zajmuje więcej czasu, aby dać odpór. Odbywa się w regularnych odstępach czasu, to pozwala stopniowo poprawiać włosy i miejsca sesji. Sen. Do stopy, lekkie i miękkie jak jedwab.

Skutki niedogodności, trzeba trochę poćwiczyć przed mając wystarczająco dużo siły. Najpierw konsystencja czasami zbyt płynnym lub odwrotnie zbyt gotowane … nie zawsze jest łatwo znaleźć idealną konsystencję. Krótko mówiąc, trzeba mieć pewną szkolenia!

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *