Do Usuwania Włosów Na Twarzy

No Comments

Usuwanie włosów na twarzy-to delikatne zadanie. W dół brwi, ust, a czasami nawet podbródek, może okazać się prawdziwym piekłem. Tak jak niewypał może wszystko zepsuć, trzeba znać wszystkie właściwe metody i wszystkie nowe produkty dla idealnej depilacji brwi i górnej wargi. Pielęgnacja, porady i wskazówki, Cosmo pomoże ci pożegnać się z brzydkie włosy.

Usuwanie włosy na twarzy: w Jaki sposób wybrać?Usuwanie włosy na twarzy: w Jaki sposób wybrać?

W depilacja twarzy wymaga dużej staranności przy bólu brakuje lub gorzej świeci.

Depilacja górnej wargi:

Jeśli ty, jak i twoja osoba masz “wąsy”, masz wybór między różnymi metodami depilacja górnej wargi. Jak zawsze, nawet jeśli są one szybkie i bezbolesne rozwiązanie, nie zaleca się używać maszynkę lub krem-depilator. Jeśli w dół-to światło, wybrać wybielający krem zamiast bardziej radykalne rozwiązanie, które wymaga większej opieki.

Zalecenia: ważne, że twoja skóra jest sucha i idealnie czyste. Jeśli twoja skóra jest wrażliwa (trądzik, oparzenia, opryszczka, …), należy unikać depilacja górnej wargi.

Do Usuwania Włosów:

Do twarzy, usuwanie włosów z drutem zalecane. Urodził się w Indiach, technika składa się z wyrywanie włosów z długiej cienkiej nici. Ona jest realizowany przez doświadczonych rękach.

Depilacja:

Ciepły wosk nakłada się od nosa do policzka (tylko jedna strona ust), a z góry na dół, aby przestrzegać kierunku wzrostu włosów. Następnie najtrudniejsze pozostaje na rozciąganie. Do tego stopniowo i energicznie zbiera wosk w przeciwnym kierunku (od kącików ust kolec). Nie bądź zbyt szybko, aby nie pozostawić lub łamać włosy. Operacja powtarza się dla drugiej połowy usta. Wtedy można liczyć na trzy tygodnie spokoju.

Depilacja pęsetą:

Dla skutecznego usuwania włosów, trzeba rozciągaj swoje wargi palcami, umieść swój tłumić, uchwycić włosy jak najbliżej skóry i wyciągnąć z uderzeniem w kierunku włosów. Zawsze zaczynaj od kątów ust i najbardziej widocznym włosy.

Depilacja BrwiDo Usuwania Włosów Na Twarzy

Jako górną wargę w dół, włosy brwi są bardzo wrażliwe i ich poszerzony-to niebezpieczne misje. Na idealne brwi do usuwania włosów , należy wybrać odpowiednie metody usuwania włosów.

Depilacja pęsetą:

Do retuszu, należy zawsze mieć dobry pęseta или’spring sprężyna, która pozwala na usunięcie włosów z przewodem.

Depilacja:

Do depilacji brwi, ciepłym woskiem pozostaje najczęściej stosowaną metodą. Skuteczny i szybki, teraz w obliczu wielu zestawów.

Jak ustalić właściwy kształt brwi?

Aby mieć pewność, aby ustawić odpowiednie łuki brwi, po prostu weź szczotkę i umieścić go wzdłuż nosa pionowo.

Aby wiedzieć, gdzie są twoje brwi powinny się zaczynać, wyobraź sobie linię łączącą podstawie dziurkę, wewnętrzny kąt oka i brwi. Teraz już wiesz, gdzie zacząć, należy wiedzieć końca. Linii, tym razem, należy podłączyć bazę dziurkę i zewnętrzny kąt oka. Teraz już wiesz, gdzie brew powinna się kończyć.

I potem, pamiętaj, że zawiesza na poziomie brwi usuwanie włosów może być szybko naprawiony. Po prostu wiem, jak malować brwi .

Depilacji twarzy: odpowiednie produktyDepilacji twarzy: odpowiednie produkty

  1. Nair, Rolki-Na Twarzy Dokładnością (Kołdrę I Brwi), 6,75 €

Roll-aplikator wygodny i łatwy w użyciu wosk. Dodane w odniesieniu do wrażliwej skóry, wosk bez lub perfumy i wzbogacony o kojący białej lilii łatwo spłukać wodą.

  1. Acorelle, Królewski woskiem (pachy, Mayo, osoba), €7,90

Wosk Acorelle-to organiczny wosk posiada certyfikat ecocert. Jest idealny do depilacji takich wrażliwych obszarów ciała, jak twarz. Relentless z małymi włoskami i upadki, depilacja Acorelle z Królewskiej wosku wymaga żadnej folii.

  1. Laurence Dumont, Dokładność Woskiem (Brwi I Twarz), 7,20 €

Certyfikowany ecocert i oznaczone bawełny, Laurence Dumont-pierwszy szereg organicznych do usuwania włosów, który znajduje się w dużych pomieszczeniach produktów bez parabenów, bez феноксиэтанола, bez różnicy od przemysłu petrochemicznego. Odznaczony Victoire de la, dokładność organiczny wosk robi prawdziwe cuda. Aplikator jest łatwy w obsłudze i zapewnia jasny depilacji.

  1. Vit, ОKremem, 5,65 €

Jeśli nie chcesz, aby poprawiać, wciąż masz możliwość odbarwienie. Slim z twojej skóry wrażliwej, krem veet do oferuje naturalne, trwałe i certyfikowane bezbolesny wynik!

  1. Piękno Karel, ‘Spring instrukcja do usuwania włosów, 29 €

Zainspirowany depilacji na przewodzie i jest przeznaczony dla osoby, ‘Spring powinny być wykorzystywane do dotykowego okna do usuwania włosów. Drobne biżuteria, pozwala uchwycić wszystkie włoski, nawet bardzo krótkie.

  1. Veet, Wysoka Dokładność Twarzy Wosk, €6,65

Do górnej wargi lub narysować brwi, depilacji veet wysokiej precyzji do twarzy wosk w postaci żelu gwarantuje doskonały wynik za 4 tygodnie.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *