9 Wskazówek, Aby Twoje Golenie Dłużej

No Comments

Peeling, ostrze zmiany, gesty do golenia, krem nawilżający olej … to takie małe sztuczki potrzebne o kosmicznej golenia i zachować miękką skórę na dłużej.

Oczywiście, wszyscy wiemy, jak się golić. Ale wiemy, jak to zrobić? Między nami, jeśli chcesz utrzymać skórę miękką i przez długi czas (poza golić codziennie rano), ważne jest, aby wziąć zaawansowaną technikę golenia.

Natalie Eleni, kosmetyczka i ekspert do Wenus, wyjaśnia, co trzeba zrobić to przed, w trakcie i po goleniu, aby utrzymać skórę gładką na dłużej.

Oto jego najlepsze porady dla osiągnięcia tego:

Używać soli, peeling, za dzień do golenia.Używać soli, peeling, za dzień do golenia.

To pozwoli usunąć martwe komórki, które trafiły do małych włoskowatych. Zacznij od kostki i wspiąć się na nogi z kolistymi ruchami. Jeśli twoja skóra jest szczególnie wrażliwa, można użyć złuszczające rękawiczki, które są tak samo skuteczne.

Wziąć kąpiel lub prysznic przed goleniem.

Pozwoli to usunąć wszelkie ślady olejków eterycznych, nawilżające kremu do włosów i pocenie się. To sprawi, że maszynka pracuje na 60%.

Dwie – trzy minuty: to optymalny czas na wchłonięcie przez skórę. Za 15 – 20 minut, wodę zmarszczki skóry. Obok golenie staje się trudniejsze.

Wystarczy nałożyć piankę do golenia, aby umożliwić ostrza łatwo ślizgać się po skórze.

To pozwoli ci się golić na stałe. Nie należy polegać na mydło, aby przygotować swoją skórę. To może skleić brzytwę. Ponadto, wielu nie wysuszając skóry.

Wybrać maszynkę.Wybrać maszynkę.

Ważne jest, aby wybrać taki, który odpowiada twoim potrzebom. Wśród najnowszych innowacji, 5 ostrza technologia zapewnia większą precyzję. Слоятся przez pocieranie wierzchnią warstwę komórek skóry, aby przedłużyć ją delikatnie. Żel do golenia dla mężczyzn zawiera ochronny substancja, która zmiękcza skórę i przyczynia się do nawilżania suchych obszarach.

Golić nowym ostrzem

W ten sposób Można uzyskać gładką skórę i wyciąć włosy bliżej, a tym samym uniknąć skaleczenia i podrażnienia.

Ostrza muszą być zastąpione przy pierwszych oznakach dyskomfortu. Bo odrost włosów waha się w zależności od każdego człowieka,-najlepszy sędzia. Średnio kobiety, ich ostrza co 10 goli.

Weź lekki gest z minimalnym ciśnieniem, jak to możliwe.

Golenie w kierunku, w którym się najbardziej komfortowo. Ponowne pianki do golenia okolic bikini i innych wrażliwych części ciała.

Wychodzić z najtrudniejszych części, aby ogolić na koniec ,

Na przykład, tylna część kolan i kostek, gdzie kość jest blisko powierzchni skóry. Owalny uchwyt, który przynosi korzyści Wenus maszynki do golenia, jednak zwiększa zwrotność wokół “strefy zagrożenia”.

Wypłukać i wysuszyć skórę, nie pocierając, po goleniu zakończona .

Pozostawić skórę lekko wilgotną. Nadmiar wody będzie mieszać się z twoim kremem. To pozwoli zapobiec podrażnionej skóry. Wtedy można uzyskać dobry efekt.

Nałóż trochę naturalnego olejku do ciała (bez syntetycznych środków zapachowych).Nałóż trochę naturalnego olejku do ciała (bez syntetycznych środków zapachowych).

Możesz spróbować olej kokosowy i makadamia głęboko odżywia skórę. Można znaleźć je w specjalistycznych sklepach.

Stosować go co wieczór przed snem.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *