3 PROSTE KROKI, ABY ROZWINĄĆ MIŁOŚĆ DO BIEGU

No Comments

3 PROSTE KROKI, ABY ROZWINĄĆ MIŁOŚĆ DO BIEGUZa 10 minut już patrzysz na zegarek. Następne 5 minut, wydaje się, czołgają się.

Wszystko, czego chcesz, to spróbuj jeszcze raz.

“Ile jeszcze muszę jechać? I jak to robią, czy to jest takie nudne?”

Wielu początkujących znajdą się w podobnym położeniu. To normalne, że czujesz, że” nienawidzisz biegać ” w pierwszych kilku biegach.

Biegać nie jest takie proste. Ale nie poddawaj się zbyt szybko. Większość smile29 biegaczy zaczyna się nudzić, ale tak naprawdę uczą się kochać bieganie z czasem.

Gotów dać mu jeszcze jedną szansę?

JAK NAUCZYĆ SIĘ KOCHAĆ BIEGANIE W 3 PROSTYCH KROKACH

1. WYMIEŃ GOTOWOŚCI CIEKAWIE

Więc jeśli twój kolega zaczął biegać 2 miesiące temu, już bierze udział w wyścigu? Lub jeśli twoja mama może biegać 30 minut bez treningu?

Ludzie są różne. Przezwyciężyć swoje ego i zwolnić wszystkie oczekiwania, jakie powinny być twoje joggingu.

Co należy robić zamiast tego? Ciekawe. Jeśli nigdy nie lubili biegać wcześniej, można dowiedzieć się czegoś nowego o sobie.

Wyjdź i biegnij bez żadnych zasad: zatrzymaj się, kiedy chcesz, i trochę przespacerować. Biegnij szybciej w ciągu 3 minut. Sprint pod górę. Spróbuj całkowicie losowe trening i zobacz, co sprawia, że jesteś szczęśliwy. Być może przekonasz się, że podoba ci się spokojne, medytacyjny uczucie powoli działa. Lub adrenalina całkowitych sprintów. Dla inspiracji, sprawdź te darmowe powolny jogging i HIIT działa plany szkoleniowe. Lub te kombinacje biegania i treningu siłowego w jednym!

Jak tylko dowiesz się, jakie rodzaje treningów biegowych lubisz więcej, zrób kolejny krok…

2. NAJPIERW USTAW SOBIE ŚMIESZNIE DROBNE CELE2. NAJPIERW USTAW SOBIE ŚMIESZNIE DROBNE CELE

Zamiast starać się zrobić 5k lub 30 minut lekkiego biegu Jak najszybciej, wybierz cel, który naprawdę może być osiągnięty za tydzień. Tak, w ciągu zaledwie jednego tygodnia.

Przykłady łatwo osiągalnych celów: biegi na 2 minuty dłużej, niż ostatnim razem. Uciekajcie dwa razy w tygodniu. Uruchomić w ciągu 15 minut. Zrób 3 sprintu. Niezależnie od tego, co wybierzesz, zapisz go i należy skreślić.

Pamiętać:

Nawet małe cele może być trudne do osiągnięcia, jeśli nagle wystąpi problem lub nie mają motywacji. Początkujący biegacze często spotykają się z niespodziewanymi problemami, które można rozwiązać. I jeśli czujesz, że twoja motywacja słabnie, spróbuj jeden z tych porad ekspertów, aby uzyskać накачку do treningu, nawet jeśli tego nie czujesz.

Klucz powinien czuć się dobrze o swoich osiągnięciach z dnia na dzień – nie czekaj dużej kamień milowy, aby czuć, że masz gdzieś. Chcesz zainstalować w zwyczaju, zanim dążyć do osiągnięcia wielkich celów. Po tym, jak się masz, że możesz otrzymać plan nauczania i odbyć swój pierwszy duży krok milowy

3. ZOBACZ TRACKER

Nikt nie ucieka tak po prostu. Pan, jak i wszyscy, chcesz coś osiągnąć. Czy to utrata masy ciała, poprawa układu sercowo-naczyniowego zdrowia lub po prostu jest w stanie przebiec półmaraton – potrzebujesz narzędzia, które pokaże swoje postępy.

Dlaczego tracker warte czasu i pieniędzy? Załóż zegarek z GPS trackerem, a poczujesz się biegaczem. Brzmi powierzchownie, ale to prawda. On nie tylko przypomni ci, że za każdym razem, gdy uruchamiamy zegar, on również daje natychmiastową informację zwrotną na całej pracy, którą wkładacie. I to ma ogromne znaczenie. Widząc rzeczywiste kilometry i kalorie bierze swój bieg na wyższy poziom. To sprawia, że o wiele łatwiej zobaczyć drobne poprawki. Podłącz go do aplikacji, jak aplikacja Runtastic, i będziesz mieć natychmiastowy dostęp do społeczności biegaczy gotowy do motywowania siebie!

DODATKOWY KROK: PODZIEL SIĘ SWOIMI CIERPIENIAMIDODATKOWY KROK: PODZIEL SIĘ SWOIMI CIERPIENIAMI

Jeśli uważasz, że biegacze zawsze lubią biegać, strasznie się mylisz.

Dołącz do Бегущему społeczności, i można spotkać kilka osób, które lubią cierpieć razem, a następnie porozmawiać o tym za piwem lub domowe smakołyki. Im trudniej, tym bardziej cieszą się tym później. Mogą one zmienić swoje plany uczestniczyć w wyścigach razem lub czasami nawet wycieczki, aby uciec razem poza granicami miasta-nie czujesz, że musisz zrobić to sam.

Zobacz, możesz stać się jednym z nich w najbliższym czasie

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *